Reference od klientů

602 857 996

Jana Thomasová (klientkou 20let)

Veroniko, já tu tak sedím a přemýšlím o tom, že jsem strašně vlastně vděčná, že mám tu nejúžasnější kadeřnici na světě! :) Prostě přijdu, nic nechci, neříkám, a vy uděláte přesně to, co je nejlepší! :) Jsem zhýčkaná a neumím si představit, že bych chodila někam jinam! :) Moc díky! Od čtvrtka mi už asi deset lidí řeklo, že mám úžasný vlasy a já to už beru jako samozřejmost! :) díky Jana

Markéta Vokáčová

Veru manzelovi to zase slusi :) dik pa

Lenka Zimová (klientkou 19let)

Dobrý večer, vlasy mají obrovský úspěch syn mi řekl, že zatím ze všeho nejlepší !! manžel taky nadšený ... Zítra jdu sportovat, tak bude zatěžkávací zkouška, ale věřím, že to bude super....mockrát děkuji za naprosto dokonalou práci /jak vždy/ !! hezký večer Zimová

Dušan Duda (klientem 20let)

Dobry vecer Veroniko, je to dobry. Vubec to ničím nepatlam a ma to tvar a působí to upraveněji nez driv. Spokojenost!!

Renata Brabcová (klientkou 23let)

Dobry den, vyhovuje mi tmavsi, i v praci chvalili. Mejte se hezky. Brabcova

Hana Štenclová

Veroniku znám víc než deset let. Přesvědčila mě hned na prvním setkání, kdy jsem u ní objevila úplně jiný přístup, než na jaký jsem byla u kadeřnic do té doby zvyklá. Začaly jsme povídáním :-). Pojetí Veroniky je takové, že pro maximální spokojenost klienta nestačí vzít v úvahu jen kvalitu vlasů, tvar hlavy... cílem je zvolit účes, který by podpořil osobnost, vyhovoval způsobu života a prostředí, ve kterém se pohybuje. A povídáním začíná každé naše setkání i po letech... zda jsem byla s účesem spokojená a cítila jsem se dobře nebo je třeba něco změnit. A co je pro mě také velmi důležité, že Veronika ve svém kadeřnictví dokáže vytvořit příjemnou a pozitivní atmosféru a tak se na naše setkání vždy těším. Myslím, že jsme si vytvořily velmi přátelský vztah, který bude, doufám, dále pokračovat.

Jana Paichlová

Vlasy super, Štěpánovi se moc líbí a mně ještě víc. Děkuju moc, povedlo se ti to, pa, J.

Alice Uzlová

Dobrý den Veroniko, přeju Vám krásné letní dny a chtěla jsem Vám říct, že vlasy jsou stále ve skvělé formě!!! Děkuju!!! Možná se někdy v létě ozvu na střih!!! Děkuju Alice Uzlová

Jana Gaislerová

Veronice svěřuji své vlasy již pěknou řádku let. Na doporučení kamarádky jsem ji vyhledala přesně před 13 lety. Přestěhovali jsme se do "tropů" a mě polodlouhé vlasy si ve vysoké vlhkosti dělaly co chtěly. Požádala jsem Veroniku o radu a dala ji naprosto volnou ruku co se střihu týče. Poprvé v životě jsem byla ostříhána na krátko. A to velmi krátko, ala Halle Berry. Reakce okolí byly superlativní. Pro mě bylo však nejdůležitější zjištění, že dobrý střih může umožnit vlasům růst si podle přírody a přesto (s minimální péčí) vypadat dobře. Dnes chodíme k Veronice celá rodina a nejvíce si uživám, jak fundovaně na téma "vlasy" Veronika diskutuje s naším 9-ti letým synem :-). Jana Gaislerova.

Jana Menšíková

Dobrý slunečný den, cítím se hezky, jsem moc spokojená, doma všichni spokojení s upravenou maminkou. Zrovna včera jsem to psala kamarádce a před chvílí básnila o návštěvě u Vás, druhé kamarádce :-D kdybyste si našla čas a poslala tip na dobrý fén, budu moc ráda, pokud lze takto po sms, jinak počkám na příští setkání. Mějte se hezky, Jana.

Klára Hošková

Dobrý den, je to perfektní. Zatím jsem zkoušela dvě varianty (foukat přes kulatý a foukat přes prsty). Obojí dopadlo skvěle. Ofina super. Díky Klára Hošková.

Veronika Sisalová

Veroniko, účes se evidentně mimořádně povedl, všiml si i manžel a pravil, že s ním vypadám mladě! A Bára říkala, že to u tebe bylo úžasné! V.

Hlavní stránka